ÇOK ÖZLEDİK…KAVUŞTURMADILAR

Vodafone Park
Görsel www.bjk.com.tr adresinden alınmıştır.

 

Aylardır süren özlemimiz  TFF’nin vermiş olduğu skandal karardan dolayı biraz daha uzadı dün akşam ve hepimiz televizyon başında kavuştuk sevdiğimize

Umarım Passolig gelecekte çıkarılma amacına uygun kullanılır, çünkü sahaya bıçak atanların serbest bırakılıp, maçı evinde izleyenlerin cezalandırıldığı bir düzen tamamen saçmalık

Maça gelecek olursak Beşiktaş’ın futbolunu yorumlamak için en az 3-4 haftaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum, geçen sene ki kadrodan tek değişiklikle( Pepe – Marcelo) sahada olmamıza rağmen takımın gerek mental gerekse fiziksel olarak zamana ihtiyaçı var.

Dün akşam ki maçın yıldızı Pepe’ydi. 1 pozisyon hariç savunmada güven verdi, atakları başlatmada önemli rol üstlendi ve hücüma katılıp gol aradı, 1 gol attı 1 topu direkten döndü. Bir takım bir stoperden daha ne ister?

Pepe dışında Cenk Tosun’u da çok beğendim, çok istekli ve hırslıydı. Negredo dün akşam Cenk’i izlerken bu kadar iyi bir forvetleri varken bu adamlar beni neden aldı diye düşünmeden edememiştir.

Caner sanki hiç sakatlanmamış gibi kaldığı yerden devam etti, Oğuzhan zaman zaman etkili işler yaptı, Quaresma bildiğiniz Quaresma, oyundan alınınca gene mızmız çocuğa bağladı.

Antalyaspor için söyleyecek pek bir şey yok, tek taktiğin rakip takıma sert pres yapmak ve taktik faullerle durdurmak olursa, sonuçta bu olur.

Yazımın sonunda Onursal Başkan’ımız Süleyman Seba’yı rahmetle anıyorum. Merak etme başkanım, emanetin emin ellerde. Beşiktaş’ı üzdürmeyeceğiz.

Please follow and like us:
error0
Tweet 20
fb-share-icon20